Najlepsze rodzaje ruletki online na żywo

ruletka

Ruletka na żywo to najlepszy sposób, aby wziąć udział w szybkich i interaktywnych grach na pieniądze w czasie rzeczywistym. Kasyna online oferujące ruletkę na żywo zatrudniają prawdziwych krupierów, z którymi gracz kontaktuje się za pośrednictwem czatu i ogląda całą rozgrywkę na swoim ekranie.

Immersive Roulette

Uruchomiona przez jedną z najlepszych platform gier online, Evolution Gaming, Immersive Roulette to wysoce interaktywna gra z wieloma kamerami i transmisją na żywo w jakości HD. Ta wspaniała atrakcja wygrała też nagrodę Game of the Year w kategorii gier na żywo w 2014 r., zaledwie rok po premierze.

Immersive Roulette zawiera wiele kamer ustawionych w hollywoodzkim stylu, które zapewniają kinowe wrażenia z rozgrywki.

Zasady Immersive Roulette są bardzo podobne do każdej standardowej gry w ruletkę na żywo. Gracze mogą postawić do 40 000 PLN w każdej rundzie, a także obstawiać zakłady poboczne. Można również zapisywać swoje ulubione zakłady, aby wykorzystać je w dowolnym momencie.

Gracz obstawia zakład, wybierając grupę liczb. Po zamknięciu obstawiania krupier kręci kołem ruletki i wrzuca na nie kulkę. Wciągający widok sprawia, że ​​gracz czuje się, jakby był w kasynie naziemnym. Ponadto, gra zawiera również powtórki w zwolnionym tempie, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia. Jeśli planujemy pograć w ruletkę na żywo, ta wersja jest z pewnością najlepszym wyborem.

Evolution European Roulette

Evolution European Roulette jest jedną z najpopularniejszych gier na żywo ze względu na opcję obsługi kilku języków obcych. Ta gra na żywo ma świetnie wyglądający interfejs – idealny dla początkujących graczy.

Obstawianie zakładów jest szybkie. A wszystko dzięki szerokiej gamie opcji obstawiania i komunikatywnemu krupierowi na żywo.

Ten rodzaj ruletki na żywo ma prosty interfejs, łatwy do opanowania nawet dla amatorów. Pole licytacji pojawia się na ekranie, zaraz pod kołem ruletki, gdzie wyświetla się przez 15 sekund, zanim zostanie wprawiona w ruch kulka. Możemy za każdym razem tworzyć nowy zakład albo wybierać spośród swoich ulubionych zakładów.

Wysokości zakładów wahają się w przedziale od 1 EUR do 1000 EUR. I można je też łatwo zmienić jeszcze przed zamknięciem. Evolution European Roulette umożliwia również grę na wielu stołach, pozwalając graczom do gry nawet na czterech ruletkach jednocześnie.

Slingshot Auto Roulette

Slingshot Auto Roulette to gra na żywo, której celem jest wypełnienie luki między tradycyjnymi grami online RNG a rozgrywką z krupierem na żywo. Gra zawiera automatyczne kręcenie kołem i transmisję strumieniową w czasie rzeczywistym, zapewniającą znakomite doznania hazardowe.

Gra oferuje kilka opcji obstawiania i szeroki zakres limitów. A to czyni ją atrakcyjną zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy.

Automatyczna rotacja zawiera standardowe opcje zakładów i współczynniki wypłat. Podczas gdy kamera umożliwia transmisję na żywo, gracz nie kontroluje koła ani nie rozpoczyna sesji przez naciśnięcie przycisku. W związku z tym ta wersja ruletki ma określony czas na obstawianie zakładów.

Live Speed ​​Roulette

Live Speed ​​Roulette to najlepsza opcja, jeśli szukamy gry na żywo z szybkimi obrotami. Przy 25 sekundach na obrót gra zapewnia o 50 więcej obrotów w porównaniu do innych gier na żywo. Nad wszystkim czuwają wykwalifikowani krupierzy, którzy kontrolują cały proces.

Grę możemy rozpocząć dopiero po zgromadzeniu środków na koncie. Limit zakładów wynosi od 1 do 5000 USD, a ekran ładuje się w ciągu kilku sekund. Live Speed ​​Roulette wymaga od gracza szybkiej reakcji, aby wykonać następny ruch, zanim koło zacznie się obracać.

Native Speaking Roulette

Podobnie jak inne gry w ruletkę na żywo Native Speaking Roulette również opiera się na rozgrywce z krupierem na żywo w interaktywnej sesji za pośrednictwem Internetu. Pozwala na grę w kilku różnych językach, co jest świetną opcją dla osób, które nie znają angielskiego.

Native Speaking Roulette jest szybka i oferuje kilka możliwości obstawiania.

Zalety i wady ruletki online na żywo

Przez długi czas większość graczy unikała kasyn online, twierdząc, że brakuje im interakcji z krupierami. A korzystanie ze strumienia wideo i czatu w ruletce online na żywo pomaga złagodzić ten problem.

Gracze mogą wchodzić w interakcje między sobą, tak jak podczas gry w kasynie naziemnym. Ruletka na żywo pozwala również obstawiać natychmiastowe zakłady. I ma świetne możliwości bonusowe w porównaniu do innych ruletek online.

Jedyne obawy, jakie pojawiają się w przypadku ruletek online na żywo, to wolniejsza rozgrywka, ponieważ pozwala na kilka gier na jednostkę i nie zapewnia autoodtwarzania.

Wniosek

Poza tymi pięcioma wersjami ruletki na żywo istnieje również kilka innych imponujących gier, na jakie możemy zwrócić uwagę. Należą do nich m.in. Double ball roulette, American Roulette, Lightning roulette oraz Mini live roulette.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy amatorem, czy ekspertem, granie na żywo jest najlepszym sposobem na doświadczenie interaktywnej sesji obstawiania zakładów w dogodnym dla gracza momencie.