Wybierz swój sprzęt Apple do codziennej pracy

Nie od dziś wiadomo, że w testach wydajności w czołówce niemal zawsze uplasuje się najnowszy sprzęt Apple. MacBook Pro czy najnowszy iPad to urządzenia, które zapewniają użytkownikom najwyższy komfort pracy, nawet z najbardziej wymagającymi programami. Sprawdź co oferuje Apple w swoich wiodących modelach.

Wygląd zewnętrzny MacBooka Pro oraz jego wyposażenie to marzenie wielu programistów, grafików czy montażystów. Bez wątpienia jest to światowa czołówka wśród laptopów, który od lat cieszy się ogromnym uznaniem. W sklepie internetowym Lantre Premium Reseller znajdziesz najlepszą wydajność grafiki, która sprawdzi się w każdych warunkach.

Apple MacBook Pro – narzędzie dla najbardziej wymagających

Niedawno byliśmy świadkami kolejnej znaczącej zmiany w historii rozwoju Apple. Otóż wykorzystywany przez lata w MacBookach procesor Intel Core został zastąpiony przez autorski czip Apple – M1. W efekcie procesor CPU jest jeszcze bardziej wydajny, a system Neural Engine zapewnia niewiarygodną szybkość nauki sztucznej inteligencji, dzięki czemu z czasem nowy MacBook jeszcze lepiej współpracuje ze swoim właścicielem. Apple M1 to pierwszy czip zaprojektowany specjalnie do danego laptopa. Gigant z Cupertino od lat wyróżniał się faktem, że ich najpopularniejszy notebook osiągał lepszą jakość w dużej mierze dzięki komponentom, systemowi macOS Big Sur i pozostałym elementom, zaprojektowanym z myślą o tym konkretnym urządzeniu. To sprawiało, że ten sprzęt był najlepszy. MacBook działał płynnie ze względu na zakomite parametry podzespołów, ale także fakt, że były one ze sobą znakomicie połączone. Teraz procesory takie jak Intel Core i5, Intel Core i7 czy nawet Intel Core i9 mimo że wciąż należą to wyjątkowych technologii, nie zapewniają takich osiągów jak MacBook Pro 16 M1 czy Apple MacBook Pro 14. Apple cały czas rozbudowuje swoje portfolio o procesory Apple Silicon, i na konferencji WWDC 2022, pojawiły się MacBooki Pro z czipem Apple M2. Według pierwszych benchmarków M2 oznacza aż sześciokrotnie większą wydajność niż urządzenia z procesorami Intela. Te niezwykle wydajne MacBooki Pro M2, znajdziesz w Lantre Premium Reseller na stronie https://lantre.pl/komputery-apple-mac/macbook-pro/macbook-pro-13-76/macbook-pro-13-m2-421.html.

Apple MacBook Pro – co odczujesz na co dzień?

Kompaktowy ale wyjątkowo wydajny MacBook Pro, to sprzęt zaprojektowany z myślą o pracy z każdego miejsca. Jednak poza domem sprzęt narażony jest na zagrożenia. Dlatego model ten wyróżnia, podobnie jak w pozostałych urządzeniach Apple, poziom bezpieczeństwa. Znajdziemy tu zaawansowany Touch ID, czyli czytnik linii papilarnych, który nie dopuści do komputera nikogo niepożądanego. To rozwiązanie bezpiecznie uwierzytelnia tylko wybranych użytkowników. Kiedy już odblokujemy komputer, warto zwrócić uwagę na gładzik Force. Touch Bar nigdy nie należał do ulubionych sposobów na korzystanie z laptopa, jednak w przypadku MacBooka Pro jest inaczej. Udoskonalony mechanizm nożycowy sprawia, że podświetlana klawiatura jest niezwykle płynna, a gładzik stanowi jej świetne uzupełnienie.