Przegląd drukarek etykiet Zebra – modele, funkcje i możliwości

Obecnie etykiety odgrywają kluczową rolę w identyfikacji towarów, umożliwiając w łatwy i szybki sposób pozyskać potrzebne informacje o danym produkcie. Etykiety wykorzystywane są w branżach, takich jak logistyka, transport, handel czy opieka zdrowotna. Bez wątpienia jedną z wiodących marek produkujących drukarki do etykiet jest Zebra, oferująca innowacyjne rozwiązania.

Poniżej przedstawiamy najlepsze drukarki etykiet Zebra, które warto mieć w wyposażeniu swojej firmy.

Etykieciarki Zebra – najlepsze rozwiązanie, dla Twoje firmy

Drukarki etykiet Zebra cieszą się bardzo dużą popularnością przede wszystkim ze względu na doskonałą jakość druku, łatwość obsługi czy możliwości, które dostosowane są do potrzeb danego przedsiębiorstwa. W naszym zestawieniu umieściliśmy 4 modele drukarek etykiet od marki Zebra, które posiadają wiele funkcji oraz możliwości, ułatwiających pracę w wielu przedsiębiorstwach przez wiele lat.

1. Zebra ZD411

Zebra etykieciarka ZD411 to 2-calowa biurkowa drukarka przeznaczona dla firm, które poszukują wydruku do 56 mm szerokości. Model ZD411 oferowany jest w wytrzymałej obudowie i doskonale sprawdzi się w przemyśle medycznym i farmaceutycznym, w produkcji biletów, a także w transporcie i logistyce. Drukarka ZD411 oferuje odpowiednie zabezpieczenia potrzebne na wiele lat wydajnej pracy.

2. Zebra ZD421

Model ZD421 oferuje elastyczną i niezawodną pracę przez wiele lat. 4-calowa drukarka od marki Zebra cechuje się intuicyjnym interfejsem użytkownika, bardzo wydajną architekturą, a także pełnym bezpieczeństwem. Drukarka dostępna jest w wersji do druku termotransferowego oraz termicznego i może być wykorzystywana w sektorze ochrony zdrowia.  Zebra ZD421 posiada port USB oraz USB host, a także możliwość połączenia się za pomocą Bluetootha czy Etherneta.

3. Zebra ZD621

ZD621 to zaawansowana 4-calowa biurkowa drukarka, umożliwiająca profesjonalne zdalne sterowanie. Drukarka cechuje się intuicyjną obsługą, najwyższą jakością ochrony oraz wysoką wydajnością. Dodatkowo Zebra ZD621 posiada dotykowy wyświetlacz LCD, który gwarantuje łatwą i bezproblemową obsługę w wielu przedsiębiorstwach. Model dostępny jest w wersji do druku termicznego, termotransferowego oraz RFID.

4. Zebra ZT231

Drukarka do etykiet Zebra ZT231 przeznaczona jest do drukowania oraz kodowania RFID. Urządzenie zapewnia dużą wydajność oraz możliwości śledzenia. Drukarka ZT231 jest bardzo łatwa w obsłudze oraz zarządzaniu, dzięki intuicyjnym rozwiązaniom. Metalowa obudowa pozwala na wykorzystywanie drukarki w warunkach przemysłowych. Dodatkowo Zebra ZT231 została zaprojektowana w taki sposób, aby rozwijać się wraz z postępem technologii RFID. Dzięki temu może służyć użytkownikom przez bardzo długi czas.

Drukarki etykiet od marki Zebra przyczyniają się do optymalizacji zarządzania procesami zachodzącymi w firmie. Ich innowacyjne technologie pozwalają firmom dostosowywać się do potrzeb zmieniającego się rynku. Użycie drukarek od marki Zebra zapewnia pracownikom wygodną i łatwą pracę.