Dlaczego warto rozważyć zakup tabletu iPad Air od Apple?

Od premiery iPada minęło już 12 lat. W tym czasie przeszedł on sporo zmian, a na rynku pojawiła się 5 generacja urządzenia potwierdzając jedynie, że tablet to coś więcej niż kolejny gadżet dostępny w sklepach z elektroniką. Firma Apple wprowadzając go na rynek stworzyła produkt, który miał znaleźć swoje miejsce pomiędzy dwoma flagowymi hitami: smartfonem iPhone a komputerem MacBook. Co takiego sprawia, że warto się nim zainteresować?

iPad Air to przede wszystkim ogrom możliwości zastosowania

Apple od samego początku postawił na ogromną funkcjonalność zamkniętą w stosunkowo niewielkim i przede wszystkim płaskim urządzeniu. Dzięki temu tuż po jego uruchomieniu możemy przystąpić do jednej z wielu aktywności. Z jednej strony możesz oglądać filmy w najwyższej jakości zapewnianej przez olśniewający wyświetlacz z technologią true tone z drugiej pracować np. stworzyć piękną prezentację, odpowiadać na maile, kręcić video, a nawet odbierać połączenia telefoniczne. Bezpieczny czytnik touch id i obsługa Apple pay z kolei sprawia, że możesz robić zakupy z tabletem w rękach odpoczywając na kanapie.

Wystarczy, że wybierzemy model iPad Air 5, który oprócz łączności przez klasyczne wi fi posiada modem LTE pozwalający na włożenie klasycznej karty SIM, lub uruchomienie tzw. usługi eSIM. Do tego dokupujemy plan taryfowy z pakietem internetu i jesteśmy całkowicie niezależni od wi fi. Który iPad zatem wybrać? Ipad mini, nowy iPad Air czy może wersję Pro? Najsilniejsza i zarazem najdroższa zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom uczenia się maszynowe staje się potężnym narzędziem do pracy dla grafików, twórców video czy różnego rodzaju prezentacji.

Więcej szczegółów na temat poszczególnych specyfikacji iPadów znajdziemy na stronie renomowanego partnera handlowego https://lantre.pl/ipad.html

Etui smart keyboard folio to coś więcej niż ochrona ekranu tabletu

Apple słynie z tego, iż do swoich urządzeń oferuje szeroką paletę akcesoriów dodatkowych, które są sprzedawane oddzielnie a dodanie ich do zestawu otwiera nam, użytkownikiem całkiem nowe możliwości. Do absolutnych hitów wśród akcesoriów należą wspomniane już etui, które łącznie z magic keyboard i apple pensil sprawiają, że z iPadem air możesz pracować, uczyć się czy słuchać muzyki z głośników stereo wysokiej jakości zapominając niemalże, że masz przed sobą tablet, a nie komputer.

Czy apple ipad air z klawiaturą magic keyboard oraz apple pencil może zastąpić laptopa?

Tablet w miejsce laptopa? Czy to w ogóle możliwe? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie część osób, która dopiero rozważa zakup tabletu jako alternatywy dla laptopa. Można śmiało powiedzieć, że odpowiednio skonfigurowany zestaw iPad plus etui plus rysik są w stanie zastąpić laptopa w wielu sytuacjach.
Więcej na temat najnowszej 8 i 9 generacji urządzeń przeczytasz na stronie renomowanego dystrybutora
https://lantre.pl/ipad/ipad-10-2-cala-36.html

Główną zaletą takiego zestawu będzie mobilność. Sam iPad jest bardzo lekki. Wyposażony w moduł LTE i transmisję danych staje się narzędziem idealnym na czas podróży, do kawiarni czy spotkanie biznesowe. Na niesamowitym wyświetlaczu, którego faktyczny obszar wyświetlania nie odbiega wiele od rozmiaru samego iPada damy radę pracować, wyświetlić prezentację lub uczestniczyć w video połączeniu analogicznie jak z klasycznego laptopa.